Kolagen LinerasePo 25. roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku. Teraz możemy to osiągnąć dzięki zabiegowi z wykorzystaniem włoskiego kolagenu Linerase, przeznaczonego do regeneracji i odbudowy tkanek. Preparat ten pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.


Linerase to 100% kolagenu typu I w postaci zmikronizowanego proszku, który po wymieszaniu z solą fizjologiczną zyskuje płynną formę, do podania w formie iniekcji. Nie jest to wypełniacz! Linerase pobudza młodość skóry od środka, zwiększając w niej ilość fibroblastów i pobudzając je do wzmożonej produkcji nowego, zdrowego kolagenu. W efekcie skóra staje się bardziej gęsta, jędrna, zmarszczki ulegają wygładzeniu, skóra zyskuje bardziej równomierną strukturę i jednolity, wypoczęty koloryt.

Korzyści zabiegu z użyciem kolagenu Linerase

Zabieg przynosi widoczne korzyści w zasadzie wszystkim pacjentom po 30. roku życia:
  • w wieku 30+ to przede wszystkim likwidacja zmarszczek ekspresyjnych i rewitalizacja skóry,
  • w wieku 40+ to redukcja pogłębiających się zmarszczek będących efektem elastozy, a więc uszkodzeń włókien podporowych,
  • w wieku 50+ to odbudowa skóry, „zapadającej” się na skutek atrofii włókien kolagenowych,
  • w wieku 60+ to dodatkowo przeciwdziałanie zmarszczkom grawitacyjnym.

Terapia kolagenem Linerase

Terapia może być stosowana na twarz, szyję, dekolt i dłonie, zwykle obejmuje serię 4 zabiegów powtarzanych co miesiąc, choć ostateczny program zabiegów ustala lekarz po uwzględnieniu rzeczywistych potrzeb skóry pacjenta. Zabieg składa się z 3 etapów bioregeneracji skóry:
  1. biostymulacja na poziomie komórkowym poprzez nałożenie maski złuszczającej Linerse Peel Off, opartej o technologię efektywnego i przedłużonego uwalniania składników aktywnych do skóry, w tym retinolu i witaminy C,
  2. biostymulacja na poziomie skóry właściwej – zabieg właściwy polegający na iniekcji atelokolagenu Linerase,
  3. ukojenie po zabiegu – z wykorzystaniem maski regenerującej Linerase Restoring Mask na bazie składników naturalnych.
Linerase to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy III. Preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a jego stosowanie w połączeniu z lidokainą sprawia, że procedura zabiegu jest właściwie bezbolesna. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej.


Preparat Linerase otrzymał prestiżową nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej.


PRZED

PO

Efekt przed zastosowaniem preparatu Linerase Efekt po zastosowaniu preparatu Linerase
Efekt przed wykorzystaniem preparatu Linerase Efekt po wykorzystaniu preparatu Linerase
Efekt przed preparatem Linerase Efekt po preparacie Linerase

 

 

„Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć”— Éric-Emmanuel Schmitt
Facebook