Laserowa rewitalizacja powiek - Blefaroplastyka

Piękna i gładka skóra to pragnienie każdej kobiety. Szczególnie wokół oczu, gdzie dosyć wcześnie pojawiają się zmarszczki mimiczne, a skóra zaczyna wiotczeć. Czy jest sposób na to, aby przywrócić skórze witalność i sprawić aby wyglądała o kilka a nawet kilkanaście lat młodziej? Sprawdźmy! Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, jedynym sposobem na odmłodzenie skóry była operacja plastyczna lub kosmetyki zapobiegające starzeniu się cery. A jak jest dziś? Czy dalej inwazyjna metoda i kremy są jedynym sposobem? Otóż nie! Naukowcy opracowali skuteczny sposób na gładką skórę bez interwencji skalpela i bez użycia kosmetyków. Co nim jest?

Laserowa rewitalizacja skóry powiek

Jak wspomniano wcześniej, skóra wokół oczu ulega starzeniu się najszybciej. Pierwsze zmarszczki pojawiają się już w wieku trzydziestu lat. Kiedy wchodzimy w okres przekwitania, powieki dodatkowo zaczynają opadać a kształt oka automatycznie się delikatnie zmienia. Z pomocą przychodzi tu innowacyjna metoda laserowej korekty powiek .

Laserowe odmładzanie powiek - efekty

Wiele osób, które już słyszały o odmładzaniu laserem, zadaje pytanie co tak naprawdę ten zabieg daje i jak wygląda. W pierwszej kolejności zmniejsza opadającą powiekę co skutkuje również znaczną poprawą pola widzenia. Pomaga także w przywróceniu prawidłowego kształtu powiek i znacząco odmienia wygląd twarzy. Zabieg ten sprawia, iż twarz wygląda zdrowiej oraz młodziej.

Jak wygląda korekta powiek laserem?

Laserowe odmładzanie powiek przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym więc jest całkowicie bezbolesne. Lekarz wykonujący zabieg, przy pomocy odpowiedniej końcówki lasera naświetla skórę powiek. Warto tu nadmienić że, lekarz wykonując zabieg, uszkadza jedynie minimalne fragmenty skóry pozostawiając wokół niej, zdrową tkankę. Dzięki temu cały proces gojenia przebiega znacznie szybciej a jedynym chwilowym mankamentem może być niewielki obrzęk i zaczerwienienie skóry powiek. Zaznaczyć tutaj trzeba, że jest to NIEINWAZYJNY sposób na wygładzoną, jędrną skórę powiek a cały zabieg trwa szybko i bezboleśnie, nie pozostawiając blizn.

Jakie są przeciwwskazania do laserowej korekty powiek?

Jedynym przeciwwskazaniem do wykonania blefaroplastyki jest ogólnie zły stan zdrowia. Podczas konsultacji z lekarzem przed zabiegiem, należy go także poinformować o lekach jakie pacjent/ka używa.

Laserowa korekta skóry powiek jest obecnie popularnym i godnym polecenia sposobem na zmniejszenie opadania powiek oraz na ich wygładzenie i poprawienie sprężystości skóry. Lekarze medycyny estetycznej uważają, iż jest to innowacyjna, nowoczesna a przede wszystkim skuteczna metoda na poprawę wyglądu twarzy i chętnie ją polecają swoim pacjentom.    

 

„Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć”— Éric-Emmanuel Schmitt
Facebook