Laserowa rewitalizacja powiek - Blefaroplastyka

Piękna i gładka skóra to pragnienie każdej kobiety. Szczególnie wokół oczu, gdzie dosyć wcześnie pojawiają się zmarszczki mimiczne, a skóra zaczyna wiotczeć. Czy jest sposób na to, aby przywrócić skórze witalność i sprawić aby wyglądała o kilka a nawet kilkanaście lat młodziej? Sprawdźmy! Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, jedynym sposobem na odmłodzenie skóry była operacja plastyczna lub kosmetyki zapobiegające starzeniu się cery. A jak jest dziś? Czy dalej inwazyjna metoda i kremy są jedynym sposobem? Otóż nie! Naukowcy opracowali skuteczny sposób na gładką skórę bez interwencji skalpela i bez użycia kosmetyków. Co nim jest?

LASEROWA REWITALIZACJA SKÓRY POWIEK


Jak wspomniano wcześniej, skóra wokół oczu ulega starzeniu się najszybciej. Pierwsze zmarszczki pojawiają się już w wieku trzydziestu lat. Kiedy wchodzimy w okres przekwitania, powieki dodatkowo zaczynają opadać a kształt oka automatycznie się delikatnie zmienia. Z pomocą przychodzi tu innowacyjna metoda laserowej korekty powiek .

Jakie są efekty laserowej rewitalizacji powiek?

Wiele osób, które już słyszały o odmładzaniu laserem, zadaje pytanie co tak naprawdę ten zabieg daje i jak wygląda. W pierwszej kolejności zmniejsza opadającą powiekę co skutkuje również znaczną poprawą pola widzenia. Pomaga także w przywróceniu prawidłowego kształtu powiek i znacząco odmienia wygląd twarzy. Zabieg ten sprawia, iż twarz wygląda zdrowiej oraz młodziej.


Jak wygląda korekta powiek laserem?

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym więc jest całkowicie bezbolesny. Lekarz wykonujący zabieg, przy pomocy odpowiedniej końcówki lasera naświetla skórę powiek . Warto tu nadmienić że, lekarz wykonując zabieg, uszkadza jedynie minimalne fragmenty skóry pozostawiając wokół niej, zdrową tkankę. Dzięki temu cały proces gojenia przebiega znacznie szybciej a jedynym chwilowym mankamentem może być niewielki obrzęk i zaczerwienienie skóry powiek. Zaznaczyć tutaj trzeba, że jest to NIEINWAZYJNY sposób na wygładzoną, jędrną skórę powiek a cały zabieg trwa szybko i bezboleśnie, nie pozostawiając blizn.

Jakie są przeciwwskazania do laserowej korekty powiek?

Jedynym przeciwwskazaniem do wykonania blefaroplastyki jest ogólnie zły stan zdrowia. Podczas konsultacji z lekarzem przed zabiegiem, należy go także poinformować o lekach jakie pacjent/ka używa.

Laserowa korekta skóry powiek jest obecnie popularnym i godnym polecenia sposobem na zmniejszenie opadania powiek oraz na ich wygładzenie i poprawienie sprężystości skóry. Lekarze medycyny estetycznej uważają, iż jest to innowacyjna, nowoczesna a przede wszystkim skuteczna metoda na poprawę wyglądu twarzy i chętnie ją polecają swoim pacjentom.    

 

„Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć” — Éric-Emmanuel Schmitt